امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸

ساده ترین و موثرترین روش دسترسی به مقالات و کتابهای علمی بین المللی

شاید دسترسی به مقالات و کتابهای سایتهایی چون IEEE ، Springer Link ، Willey ، Science-Direct و … برای شما هم به یک کابوس بدل شده باشد. انواع و اقسام سایتهای فرصت طلب که به نام دسترسی به مقالات رایگان، دسترسی رایگان به نام کاربری و گذر واژه (پسورد) پایگاه های مختلف علمی و …، شما را مدتی طولانی در شبکه مجازی سرگردان می کنند و نهایتا با اخذ هزینه نامعقول، اطلاعات جعلی و غیر موثق در اختیارتان قرار می دهند. با این حال، من تجربه موثرترین و آسانترین روش دسترسی به این متون علمی را در اختیار شما قرار می دهم. خیلی ساده است. به سایت www.freepapers.ir مراجعه کنید. در حال حاضر این سایت با اعتبار عادی، امکان دانلود روزانه پنج مقاله را بدون نیاز به عضویت در این سایت فراهم می کند. کافیست فقط لینک مقاله یا Book Chapter مورد نظر خود را بدانید و وارد کنید.

با اعتبار عادی شما می توانید تقریبا هر مقاله ای را از بیشتر سایتهای اسناد علمی دانلود کنید. 

برای استفاده از اعتبار ویژه، باید در این سایت ثبت نام کنید. با ثبت نام در این سایت، که به سرعت و با پر کردن تنها چهار فیلد اطلاعاتی انجام می گیرد، شما می توانید Book Chapter های مورد نیاز خود را نیز بدون هیچ هزینه ای دانلود کنید. تعداد اعتبار ویژه رایگان پنج تاست.

هر چند با اتمام اعتبار رایگان، باید اعتبار اضافی را خریداری کرد، اما قیمت تعیین شده در این سایت نیز بسیار منصفانه تر از سایر سایتهاست و به سهولت به روش الکترونیکی قابل پرداخت است.

پی نوشت : سایت freepapers دیگر رایگان و سهل الوصل نیست! در حال حاضر (سال ۹۵) به نظر می رسد که سایت Elearnica.ir در مقایسه با سایت فوق از شرایط مناسبتر و قابل قبولتری برای دسترسی مناسبتر و کم هزینه تر به مقالات و متون علمی برخوردار است.

نوشته‌های مرتبط

5 نظر

 1. بهزاد

  وب سایت ایلرنیکا، سایتی است که با هدف خدمت به جامعه علمی کشور، به صورت کاملاً رایگان و بدون هیچ نوع محدودیتی مقالات آی اس آی (ISI) را برای دانلود، در اختیار محققان قرار می دهد.
  بنابراین ازین پس برای تهیه و دانلود مقالات علمی مورد نظر خود تنها کافی است نام آن ها را در پایگاه های نامبرده جستجو کرده، لینک صفحه ای که مقالات مورد نیازتان در آن قرار دارد، را در نوار دانلود سایت ایلرنیکا وارد کرده، دکمه دانلود را فشار دهید. کافی است چند لحظه منتظر بمانید تا مقاله درخواستی برای دانلود در اختیار شما قرار بگیرد. آدرس وب سایت ایلرنیکا به صورت زیر می باشد:
  http://www.elearnica.ir

  پاسخ دادن
 2. مریم سامری

  می شه بگیدچطوری ۵ تا دانلود ویژه رایگان داره؟ دفعه اول اگر اشتباه نکنم ۱ مقاله رایگان بعد هم پولیه!!!!!!! اما دانلود عادی هر ۶ ساعت ۳ تا.

  پاسخ دادن

مشارکت و نظردهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *